ELEKTROMECHANIK (ZAKŁAD PRODUKCYJNY)

Miasto:

Sochaczew 96-500Teresin 96-515Błonie 05-870

Rodzaj pracy:

Praca na produkcjiPraca na magazyniePraca stała

Stanowisko:

Operator maszyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę

Charakterystyka:

Z doświadczeniemZ zakwaterowaniem

Przybliżona stawka godzinowa:

6600

Opis pracy

Praca w parku maszyn w jednym z największych zakładów produkcyjnych. Konserwacja, przeglądy i naprawy maszyn używanych w procesie produkcji.

  • umowę o pracę
  • wysokie wynagrodzenie 6600PLN + 600PLN premia
  • praca w weekendy dodatkowo płatna (100%)
  • bezpłatny dowóz do pracy

Obowiązki

  • dyspozycyjność do pracy zmianowej
  • mile widziane wykształcenie techniczne i/lub doświadczenie na podobnym stanowisku
  • zaangażowanie, chęć do pracy

Dodatkowe informacje

Kontakt: Rafał 698956747

+48
Szukaj
    Załącz swoje CV
    Przeciągnij i upuść pliki w to miejsce Przeglądaj pliki

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym zgodnie z Ustawą RODO. Dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie przez Administratora danych w celu świadczenia oferowanych usług.