Pracownik kompletacji

Miasto:

Czatolin 99-420

Branża:

Transport

Rodzaj pracy:

Praca na magazyniePraca w transporciePraca stała

Stanowisko:

MagazynierOperator wózkaPakowacz ręczny

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie

Charakterystyka:

Bez doświadczeniaBez znajomości języka

Przybliżona stawka godzinowa:

22

Opis pracy

Kompletacja towaru z regałów magazynowych na palety.

  • praca zmianowa (dwie zmiany: dzień i noc)
  • praca 12 godzin
  • gwarantowany dowóz z Sochaczewa
  • możliwość zakwaterowania
  • atrakcyjne wynagrodzenie, bez ukrytych kosztów
  • możliwość pobierania zaliczek

Obowiązki

  • aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych (możliwa pomoc przy ich wykonaniu)
  • komunikatywna znajomość języka polskiego/ukraińskiego
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej oraz w weekendy
  • zaangażowanie, chęć do pracy
  • doświadczenie w kompletacji oraz prowadzeniu wózka mile widziane

Dodatkowe informacje

Gwarantujemy dowóz do pracy, nasz bus codziennie z Sochaczewa, dowóz na każdą zmianę.

Posiadamy własne kwatery pracownicze zlokalizowane w Sochaczewie i okolicach.

+48
Szukaj
    Załącz swoje CV
    Przeciągnij i upuść pliki w to miejsce Przeglądaj pliki

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym zgodnie z Ustawą RODO. Dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie przez Administratora danych w celu świadczenia oferowanych usług.